Hlavní navigace

Startují Dny dopravy zdarma, potrvají tři dny a zahrnou přes 1500 obchodů

Sdílet

David Slížek 13. 11. 2017

Šestý ročník Dne dopravy zdarma se rozrostl na tři dny. Objednávat zboží ze zapojených e-shopů tak zákazníci mohou od 12:00 v pondělí 13. listopadu až do 23:59 ve středu 15. listopadu.V té době jim obchody nabídnou aspoň jeden způsob bezplatného doručení nákupu domů, bez ohledu na váhu produktu.

Podmínkou je nákup v minimální hodnotě 300 Kč. Podle pravidel akce přitom prodejce nesmí po dobu akce účelově zvýšit ceny, aby do nich náklady na dopravu skryl. Jako doprava zdarma se nepočítají ani odběry na výdejních místech typu Česká pošta – balík na poštu, HeurekaPoint, Zásilkovna a podobně.

Podle organizátora akce, cenového srovnávače Heureka.cz, se letos přihlásilo přes 1500 obchodů, tedy podobné množství jako v minulých letech.

Dnem dopravy zdarma naplno startuje předvánoční nákupní sezóna. Na konci listopadu obchodníky čeká ještě slevové Black Friday (nabízíme u něj tradičně seznam zapojených e-shopů) a pak klasické předvánoční finále, ve kterém jsou pod tlakem jak obchody, tak zejména dopravci.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.