Hlavní navigace

Startup Summit se chce stát mezinárodní akcí. Letos přizval zahraniční hosty

24. 10. 2016

Sdílet

Po roce je tu zase největší startupová seance. Tentokrát Startup Summit obsadí restauraci v pankráckém mrakodrapu City Tower. Během dvou dnů chtějí pořadatelé probrat kromě stále žhavého tématu propojování korporací a mladých firem i státní podporu startupů nebo budoucnost připojených aut a chytrých měst. 

Hlavními řečníky budou ve středu investor Mariusz Jarzebowský, ale i třeba šéf O2 Tomáš Budník a Andre Wehnera ze Škoda Auto. Debatu o scéně taxislužeb zase předvedou manažeři Taxify, Liftago, BlaBlaCar s Jankem Rubešem ze Streamu a Janem Havlíkem, který se na Ministerstvu průmyslu a obchodu ČR specializuje mimo jiné na sdílenou ekonomiku. 

Do pořádání akce se letos zapojil i nový investiční fond, který založili lidé z agenturní branže. “Letošní Summit má nakročeno k mezinárodnímu formátu, představuje řadu neotřelých zahraničních i domácích speakerů v neobvyklých kombinacích a především efektivně podporuje networking napříč účastníky akce,” říká Václav Pavlečka, CEO fondu Air Ventures.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Po klasickém desetiletém novinářském kolečku (on-line, papír, televize) se vrátil zase na web a je mu dobře. Více na LinkedIn.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).