Hlavní navigace

StartupYard zainvestoval dalších sedm firem, nechybí ani obchodníci s kryptoměnami

30. 10. 2018

Sdílet

StartupYard

Pražský akcelerátor StartupYard dnes ohlásil jména sedmi firem, do kterých investoval v rámci svého 10. akceleračního kola. Akcelerátorem dosud prošlo 72 firem celkem z 20 zemí.

Celkem tři ze sedmi vybraných startupů se zaměřují na obchodování a správu kryptoaktiv, zbytek je pak ze zcela rozdílných sfér. Firmy pocházejí z Indie, Izraele, USA a Srbska, zástupci z Česka a Slovenka jsou dva. Zakladatelé z 10. kola budou své projekty prezentovat na nejbližší konferenci Demo Day, která proběhne 29. listopadu 2018 v Praze. Své projekty ukáže těchto sedm startupů:

Yanda.io (Velká Británie)

Yanda je sada nástrojů pro spekulanty a investory do kryptoměn, kteří mají problém s řízením svých investic. Yanda nabízí automatizované obchodování, sociální obchodování  a správu majetku. Na rozdíl od služeb jako Cryptohopper a Acorns je Yanda zcela transparentní, zcela přizpůsobitelný a nedrží prostředky obchodníků. 

PayoWallet (Slovensko)

PayoWallet cílí na malé a střední obchodníky, jde o platformu pro komplexní mobilní marketing, která nabízí řadu nástrojů jako digitální věrnost, mobilní platby nebo personalizované nabídky pro byznysy jako kavárny nebo prodejny potravin, s cílem motivovat jejich zákazníky k častějším návštěvám. 

PrintSYSt (Izrael)

PrintSYSt je učen pro firmy, které tisknou ve 3D, ale nemají dostatek vlastních zkušeností. Jedná se o řešení založené na umělé inteligenci, které nabízí kompletní automatizovaný postup pro 3D tisk. PrintSYSt nevyžaduje žádné speciální dovednosti, což uživatelům umožňuje zaměřit se na samotný design, nikoliv produkci.

ShufflUp (Indie, Estonsko)

ShufflUp je určen pro nezkušené investory, kteří nemají dostatek dovedností, aby začali aktivně obchodovat s kryptoměnami. Jde o automatizovanou obchodovací platformu, která je založena na principu strojového učení a umožňuje malým investorům využít tržní volatilitu při zachování nízkého rizika. 

Urbigo (Srbsko)

UrbiGo má pomáhat obyvatelům měst pěstovat jejich vlastní čerstvé suroviny doma a zároveň žít udržitelně. Nabízí malou domácí zahrádku, která je plně automatizovaná.

Vistag (Česko)

Vistag je nástroj na označování produktů na webových fotografiích. Funkce takzvaných shoppable images, která byla dlouho doménou sociálních sítí, se díky Vistagu dostává do rukou e-shopům a dalším webům, jejichž obchodní model zcela nebo zčásti závisí na přímém prodeji obsahu. Nástroj slibuje zvýšit konverzní poměr i konverze samotné až o třicet procent.

Intelligent Trading Foundation (USA)

Intelligent Trading Foundation je určen investorům, kteří chtějí být aktivní v oblasti kryptoměn, ale nevědí, jak vytvořit strategii pro své obchodování. Jde o předplacenou službu, která používá princip strojového učení k vytváření obchodních příležitostí. Na rozdíl od služeb jako Wealthfront nebo Betterment se ITF specializuje výhradně na trh s novými kryptoměnami.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).