Hlavní navigace

Stream míří na ženské publikum, nabídne jim komediální seriál Kadeřnictví

Sdílet

Jan Brychta 5. 4. 2018
Kadeřnictví, Stream.cz Autor: Seznam

V hlavních rolích komediální série z prostředí kadeřnického salónu, jehož hybnou silou jsou ženy několika generací a jejich vzájemné interakce, se představí Jana Krausová, Veronika Gajerová, Nela Boudová, Jana Stryková, Patricie Solaříková, Jana Bernášková a Natalie Holíková. Seriál se bude vysílat čtyřikrát týdně v šestiminutových dílech od pondělí do čtvrtka a na portále Stream.cz se objeví během května.

Pod novinkou je podepsán šéf hrané tvorby Daniel Strejc, který stál za sériemi Vyšehrad nebo Lajna, ve spolupráci s týmem televizních tvůrců pod vedením scenáristy Rudolfa Merknera (Vyprávěj, Bobule, Rafťáci) a režiséra Bisera Arichteva (První republika, Vyprávěj). 

Kadeřnictví chce cílit primárně na ženské publikum. Díky specifickému formátu chceme nabídnout typ zábavy, na který doposud nebyli diváci v internetovém prostředí zvyklí. Míříme do segmentu denních seriálů. Chceme tím podpořit fakt, že na Streamu najdou lidé zábavu každý den, a to nejen díky seriálům, ale i novým pořadům, plánuje Strejc.

Seriál se objeví i v programovém schématu Televize Seznam a v rámci crossproma obsahových služeb Seznamu ho odvysílá i onlinový magazín Proženy.cz.

Synopse

Zuzana (Jana Krausová) ve svém malém kadeřnictví na rušné ulici zaměstnává několik generací žen – od starší experimentátorky Mariky (Veronika Gajerová) přes upovídanou modelku Lucku (Jana Bernášková), věčnou smolařku Radku (Jana Stryková), ztřeštěnou nehtařku Nelu (Patricie Solaříková) až po novopečenou posilu v podobě své nezávislé vnučky Anety (Natalie Holíková), které pravidelně chodí radit všeznalkyně Gita (Nela Boudová). V kadeřnictví se střídají klienti ze všech možných sociálních vrstev. Mladí i staří, bohatí i chudí, muži i ženy, děti i studenti. A protože směna je dlouhá, Zuzana se nebojí svých mladších kolegyň i zákazníků ptát na ty „nejzávažnější“ životní otázky. Ať jsou jakkoliv bláznivé.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 5. 4. 2018 22:03

    Lukáš (neregistrovaný) ---.rychlydrat.cz

    Mall???