Hlavní navigace

SuperStar v čase koronaviru: dva živé přenosy bez publika a testy na Covid-19

Sdílet

Filip Rožánek 18. 5. 2020
SuperStar 2020 Autor: TV Nova

Letošní ročník hudební soutěže Superstar bude mít jen dva živé finálové přenosy. Televize Nova a Markíza je naplánovaly na 24. května a 31. května, vysílání proběhne za přísných hygienických opatření.

„V prvním přenosu se za doprovodu živé kapely představí kompletní desítka finalistů a na základě diváckého hlasování pět soutěžících s nejnižším počtem hlasů show opustí. Ve druhém živém přenosu – Superfinále – vystoupí pětice postupujících, každý se dvěma písničkami. Divácké hlasování se následně pozastaví a SuperStar opustí další dva soutěžící s nejnižším počtem hlasů. Ze třech nejúspěšnějších se stanou Superfinalisti a divákům zazpívají ještě jednou. Jeden z nich se pak stane SuperStar 2020,“ uvedl režisér Pepe Majeský.

Do finále SuperStar 2020 se dostali Lucie Bikárová, Diana Koval’ová, Júlia Kramárová, Esther Lubadika, Dominika Lukešová, Barbora Piešová, Timotej Májsky, Giovanni Ricci, Martin Schreiner a Michal Šafrata.
Autor: TV Nova

Do finále SuperStar 2020 se dostali Lucie Bikárová, Diana Koval’ová, Júlia Kramárová, Esther Lubadika, Dominika Lukešová, Barbora Piešová, Timotej Májsky, Giovanni Ricci, Martin Schreiner a Michal Šafrata.

Soutěžící i členové poroty podstoupí test na nemoc Covid-19. Povinností budou roušky, rukavice, štíty a další zdravotnické pomůcky pro štáb. Pouze soutěžící, porota a kapela budou během živého vysílání na obrazovce bez roušek. Finalisté se ubytují v hotelu s omezeným režimem, aby se minimalizoval kontakt s veřejností. 

Podle webu televize Markíza se živé přenosy uskuteční bez publika. Komunikace s rodinnými příslušníky soutěžících proto proběhne online.

Na Facebooku a Instagramu nabídne štáb živé vysílání z backstage, rozhovory se soutěžícími a bezprostřední atmosféru mimo dosah kamer. Všechna vystoupení i bonusy jsou k vidění i na platformách Nova Plus, Voyo a přes červené tlačítko v HbbTV. SuperStar se na Nově vysílá v nedělním prime time, v posledních týdnech jde o nejsledovanější pořad po osmé večer. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.