Hlavní navigace

T-Mobile nabízí Apple Watch s eSIM, poplatek k tarifu vyjde na 99 korun měsíčně

Sdílet

Jan Sedlák 14. 6. 2021
Apple Watch Autor: Apple

T-Mobile dnes jako první operátor v Česku začal nabízet chytré hodinky Apple Watch ve verzi Cellular a tedy s možností využívat je s eSIM.

Nabízená služba se jmenuje Apple Watch Connection (podmínky v PDF). Přidružuje se ke stávajícímu mobilnímu tarifu, ze kterého k mobilní LTE síti připojené hodinky čerpají parametry typu datového limitu, a navíc se platí 99 korun měsíčně. Při aktivaci této služby do roka od jejího uvedení na trh je k dispozici na tři měsíce zdarma.

Apple Watch s eSIM lze nastavit z iPhonu v aplikaci Watch. Následně je možné i bez přítomnosti telefonu volat, streamovat hudbu, pracovat se zprávami a tak dále. Hodinky fungují s bezdrátovými sluchátky, v řadě případů jimi tak lze nahradit telefon. Watch se v síti hlásí pod stejným číslem jako spárovaný telefon.

T-Mobile také sám začal hodinky prodávat. V nabídce má různé modely Apple Watch Series 6 a Apple Watch SE (obojí ve 44 i 40 mm). S tarifem lze získat slevy až sedm tisíc, nejlevnější verze SE tak může vyjít na 5999 korun.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.