Hlavní navigace

T-Mobile TV má aplikaci pro televizory Philips, Samsung se chystá

Sdílet

Filip Rožánek

Zákazníci T-Mobile TV si mohou v chytrých televizorech Philips s operačním systémem Android TV (verze 6 a vyšší) nainstalovat aplikaci T-Mobile TV GO. Verze pro Samsung Smart TV (rok výroby 2017 a novější) bude ke stažení v následujících dnech. Zákazníci tak už nepotřebují set-top box a mohou T-Mobile televizi sledovat přímo po přihlášení ve svém televizoru. Podpora dalších operačních systémů pro chytré televize (mimo jiné webOS) a Android TV od dalších výrobců bude následovat v příštím roce. 

„Nová verze aplikace T-Mobile TV GO je nyní k dispozici pro nové uživatele televizních služeb, stávající zákazníci budou na novou aplikaci postupně převáděni v následujících měsících,“ oznámil za T-Mobile Jiří Janeček z tiskového oddělení firmy.

V aplikaci je možné se vrátit v televizním programu až o 7 dnů zpět i pokračovat ve sledování rozkoukaných pořadů z předchozích dnů. Nechybí ani možnost podívat se na své nahrané pořady, případně filmy z videotéky.

Aplikaci T-Mobile TV GO si uživatelé mohou také stáhnout do svých mobilních zařízení s Androidem a iOS. I jejím prostřednictvím lze pokračovat ve sledování pořadů při přechodu z různých zařízení, například z mobilu na tablet, z televizoru na mobil atd. 

T-Mobile zároveň navyšuje počet zařízení, na kterých lze zdarma sledovat T-Mobile televizi, a to ze 3 na 4. Diváci tedy mají k dispozici vysílání na dvou televizorech a 4 dalších přístrojích, ať už jde o chytrý telefon, tablet, počítač či aplikaci ve Smart TV. Zákazníci se službou T-Mobile Mobilní televize mohou i nadále využívat dvě zařízení.

Operátor také v tiskové zprávě informoval o tom, že čeští zákazníci budou nově dostávat set-top box KAON 6077 s Android TV. Měsíční pronájem set-top boxu činí 50 Kč s DPH.

Našli jste v článku chybu?
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?