Hlavní navigace

Televize Mall Group hlásí první autory, ze Streamu přejde Gebrian, Vaněk, Staněk a další

12. 4. 2018

Sdílet

Lukáš Záhoř - Milan Kuchynka - Martin Krušina - Mall Group Autor: Mall Group

Chystaná online televize bývalého šéfproducenta Streamu Lukáše Záhoře ohlásila první chystané pořady, se kterými chce na podzim spustit vysílání. Pracují na nich autoři, kteří z velké části původně působili právě na Streamu.

Jsou mezi nimi Adam Gebrian, Jarda Konáš, Roman Vaněk, Pavel Zuna nebo Veronika Koko Kokešová. Na Streamu natáčeli pořady MENU domů, Gebrian vs., Příběh písně, Jídlo s.r.o., Slavné dny, Slavné sportovní okamžiky, Slavné značky či Slavní neznámí. Pro novou televizi mají začít vyvíjet nové náměty.


Autor: Mall Group

Šéfproducent Lukáš Záhoř, kreativní producent Milan Kuchynka a šéfdramaturg Martin Krušina

A nejsou to zdaleka jediné příchody ze Streamu. Do Záhořova nového týmu přichází také šéfdramaturg Martin Krušina, dramaturgové Jakub Klingohr a Andrea Maloveczká, scenáristé Luděk Staněk a Karel Spěšný, editorka Martina Žižková, analytik obsahu Jakub Šiler, specialista sociálních sítí Martin Štěrba, vedoucí výroby pořadů Zdeňka Weisová, střihači Vladimír Šimek a Jiří Novák, kameraman Lukáš Kladníček nebo produkční Lucie Dřízhalová, oznámila televize v tiskové zprávě.

Online televize, která zatím ještě nemá jméno, prozradila také svůj první připravovaný formát v sekci hrané tvorby: má jít o adaptaci norského sitcomu, který v originále nese seriál název Match a natočen bude ve spolupráci se společností FilmBrigade producenta Petra Bílka.


Autor: Mall Group

Seriál Match v originálu

Televize má začít vysílat na podzim (přesné datum ještě neoznámila) a kromě zábavných a publicistických pořadů bude pro e-commerce weby Mall Group vyrábět produktová videa. Podrobnosti prozradil Lukáš Záhoř v nedávném rozhovoru pro Lupu.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).