Hlavní navigace

Telly ruší denní sportovní balíčky, nástupcem je nabídka Sport Online

Sdílet

Filip Rožánek 24. 2. 2021

Televizní operátor Telly od středy 24. února 2021 přechází na nových koncept online přístupů pro sportovní fanoušky. Dosud nabízené denní balíčky vystřídá nabídka Sport Online, a to v délce 14 dnů, 30 dnů nebo 365 dnů. Zákazník, který si tuto nabídku objedná, potom může sledovat zápasy UFC, utkání Premier League, přímé přenosy z NFL, LaLigy, Bundesligy i Serie A a další sporty.

Balíček je aktivní okamžitě a zahrnuje celkem 22 stanic, které je možné potom sledovat ve webové aplikaci Telly anebo v mobilních aplikacích, případně na chytrých televizorech.

Sport Online se objednává na webu Telly, přičemž platba kartou se automaticky opakuje po skončení vybraného období. „Zájem o naši sportovní nabídku v posledních měsících velmi roste. Například poptávka po UFC zápasech předčila naše očekávání. Hledali jsme proto způsob, jak zjednodušit stávající model a přiblížit naši nabídku moderním trendům. Věříme, že varianta předplatného s automatickým prodloužením, jak ho známe u velkých videoték, je tou správnou cestou,“ dodal ředitel pro strategii Vladimír Rusnák.

„Oproti stávajícím denním balíčkům přicházíme s výrazným zlevněním. Z původní ceny 80 Kč za jeden den vychází nová 14denní nabídka na 10,70 Kč za den a roční předplatné se zvýhodněnou cenou dokonce na necelých šest korun za den,“ uzavřel Rusnák.

Zákazníci satelitní a internetové televize, kteří si už platí některý z tarifů, mohou i nadále využít nabídku doplňujícího balíčku Sport. Měsíční předplatné sportovních stanic se snížilo na 200 Kč.

Našli jste v článku chybu?