Hlavní navigace

Telly ruší denní sportovní balíčky, nástupcem je nabídka Sport Online

Sdílet

Filip Rožánek 24. 2. 2021
Telly Autor: Digi CZ

Televizní operátor Telly od středy 24. února 2021 přechází na nových koncept online přístupů pro sportovní fanoušky. Dosud nabízené denní balíčky vystřídá nabídka Sport Online, a to v délce 14 dnů, 30 dnů nebo 365 dnů. Zákazník, který si tuto nabídku objedná, potom může sledovat zápasy UFC, utkání Premier League, přímé přenosy z NFL, LaLigy, Bundesligy i Serie A a další sporty.

Balíček je aktivní okamžitě a zahrnuje celkem 22 stanic, které je možné potom sledovat ve webové aplikaci Telly anebo v mobilních aplikacích, případně na chytrých televizorech.

Sport Online se objednává na webu Telly, přičemž platba kartou se automaticky opakuje po skončení vybraného období. „Zájem o naši sportovní nabídku v posledních měsících velmi roste. Například poptávka po UFC zápasech předčila naše očekávání. Hledali jsme proto způsob, jak zjednodušit stávající model a přiblížit naši nabídku moderním trendům. Věříme, že varianta předplatného s automatickým prodloužením, jak ho známe u velkých videoték, je tou správnou cestou,“ dodal ředitel pro strategii Vladimír Rusnák.

„Oproti stávajícím denním balíčkům přicházíme s výrazným zlevněním. Z původní ceny 80 Kč za jeden den vychází nová 14denní nabídka na 10,70 Kč za den a roční předplatné se zvýhodněnou cenou dokonce na necelých šest korun za den,“ uzavřel Rusnák.

Zákazníci satelitní a internetové televize, kteří si už platí některý z tarifů, mohou i nadále využít nabídku doplňujícího balíčku Sport. Měsíční předplatné sportovních stanic se snížilo na 200 Kč.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.