Hlavní navigace

Telly vylepšila webový přehrávač a aplikaci pro LG TV

Sdílet

Filip Rožánek 24. 9. 2021
Telly na webu Autor: Telly

Televizní operátor Telly přichází s výraznější aktualizací přehrávače ve webovém prohlížeči a vylepšil rovněž aplikaci pro televizory LG. U přehrávače pro webový prohlížeč je pod záložkou Domů nově dostupná domovská obrazovka. Na ní je přehledně vidět hlavní výběr nejzajímavějších pořadů z týdenního archivu, který je každý týden ručně aktualizován. Kromě něj tam uživatelé mohou pořady vyhledávat dle hodnocení nebo žánru a samozřejmostí je i seznam naposledy zhlédnutých pořadů.

Pořady, které divák viděl celé nebo jenom jejich část, jsou synchronizované v rámci daného účtu a je možné pokračovat v jejich sledování nebo je znovu zhlédnout až na čtyřech různých zařízeních – např. na televizoru, mobilním telefonu nebo tabletu. Stejně jsou synchronizované rovněž nahrávky za posledních až 30 dní (a to až do kapacity 100 hodin). Aplikace podporuje veškeré běžně dostupné webové prohlížeče, například Chrome, Firefox, Edge a další.

Kromě upgradu aplikace pro webové prohlížeče přichází Telly s inovovanou aplikací pro chytré televizory LG. Ta navazuje na původní verzi a opravuje dvě chyby, které se na některých novějších modelech objevovaly. Aplikace pro televizory LG je určena pro verze s operačním systémem WebOS 1.0 nebo novější. 

Telly podporuje svými aplikacemi všechny hlavní systémy chytrých televizorů: Samsung, LG, Android TV, Android (set-top boxy) a Apple TV. Podle údajů výzkumné společnosti GfK jsou v Česku nejprodávanějšími televizory značek Samsung a LG.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.