Hlavní navigace

Tesco spouští online nákup potravin v Prostějově, Olomouci a Přerově

29. 8. 2019

Sdílet

Tesco Potraviny online Autor: Tesco

Tesco spouští online rozvoz potravin na moravské Hané, rozvoz zboží mohou využít zákazníci z Prostějova, Olomouce, Přerova a okolí jejich okolí.

Technicky bude rozvoz probíhat ze skladu hypermarketu Tesco v Prostějově (online nabídka skladu) a to v rozmezí  od 8:00 do 22:00 hodin.

Sortiment zboží, který lze objednat přes internet, zahrnuje jak potraviny, nápoje a mražené výrobky, tak drogerii, domácí potřeby nebo krmiva pro zvířata. Tesco do online nabídky zařadí i  „speciální nabídky“, do kterých je každý týden umístěno až 2 500 produktů v akčních slevách (mají mít shodné ceny jako slevy v kamenné síti). Zboží je možné platit tradičními metodami online, nebo při převzetí zboží (ovšem pouze kartou).

Tesco Tvrdí, že jednoznačným benefitem oproti klasickému nákupu je dodržení teplotního řetězce potravin po celou dobu přepravy. Zákazník má navíc možnost vrácení kteréhokoliv zboží, které nechce převzít. Společnost paralelně v Prostějově spouští službu Klikni+Vyzvedni, která umožňuje objednat si nákup a pak si ho v preferovaný čas a den vyzvednout na obchodě. Vyškolený personál ho následně zákazníkům naloží přímo do kufru auta.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).