Hlavní navigace

Tesco spustilo novou službu pro rozvoz trvanlivých potravin

Sdílet

Karel Wolf

Tesco spustilo novou službu online objednávek a doručování nákupů. Oproti iTescu (Tesco online nákupy) nabízí pouze rozvoz předpřipravených trvanlivých potravin a základní drogerie, zásilku je ale možné doručit na libovolnou adresu v České republice.

Novou službu s označením Tesco Zásilka tvoří předpřipravený balík sestavený z 24 trvanlivých potravin a základní drogerie, který má fixní cenu 749 Kč včetně dopravy. Na rozdíl od nákupů na službě Tesco online nákupy, která stále zápasí s vysokou vytížeností, slibuje Tesco u služby zásilka garanci jeho doručení do tří pracovních dní od objednávky.

Balík obsahuje například těstoviny, luštěniny, konzervy, mouku, trvanlivé mléko, paštiku, kávu, sušenky, toaletní papír či papírové kapesníky a měl by poskytovat dvěma osobám základní potraviny na celý týden. Zákazníci ale nemohou jednotlivé položky v rámci zásilky měnit. Z jednoho účtu lze také objednat pouze jednu zásilku denně. 

„Tesco Zásilka je určena především těm zákazníkům, pro které je nyní obtížné se dostat do obchodů a nakoupit si. Jsem potěšen, že budeme moci zákazníkům nabídnout tuto extra malou pomoc. Naši kolegové v obchodě, online službách a v dodavatelském řetězci pracují nepřetržitě, abychom dokázali zajistit potraviny všem zákazníkům v této mimořádné době, “ říká výkonný ředitel Tesco pro ČR Patrik Dojčinovič.

Našli jste v článku chybu?
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?