Hlavní navigace

Towercom spustí na západním Slovensku nový programový balíček Plustelka Viac

Sdílet

Jan Brychta 25. 5. 2018
Towercom logo - talíř Autor: Towercom

Placená nabídka slovenského operátora v zemském standardu DVB-T2 se od června rozšíří o několik filmových a seriálových kanálů, jako je FilmBox, FilmBox Premium, ČS Film/Festival Film nebo nedávno spuštěná stanice Epic Drama. Pro cestovatele je určen Travel Channel a na kuchařské nadšence cílí TV Paprika. Fanoušky bojových umění by mělo potěšit zařazení kanálu FightBox.

PSALI JSME: Towercom spustil vlastní OTT službu, láká na trial zdarma

Všechny vyjmenované kanály budou dostupné v HD rozlišení s výjimkou TV Paprika a stanice FilmBox, které budou šířeny ve standardním SD rozlišení. Od června bude programový balíček Plustelka Viac dostupný pouze v dosahu vysílačů v okolí Bratislavy a Nitry, v blízkém časovém horizontu by ale měly podle vyjádření Towercomu následovat další města, jako je Žilina, Prešov nebo Banská Bystrica. 

Zájemci si mohou balíček Plustelka Viac předplatit jako nadstavbu k balíku Plustelka Štandard za necelá tři eura měsíčně. Stále také ještě platí akční nabídka základního balíku Štandard za necelých pět eur měsíčně při uzavření roční smlouvy. 

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 26. 5. 2018 17:00

  Peter (neregistrovaný) ---.78-98-4.t-com.sk

  Ten Towercom je niekoho práčka penazí? Ved iný by už dávno krachli keby robili taký stratový biznis. Pokrytie signálom 1a4 mux. 50%.Teraz ,,rozšírenie ponuky" programov na bývalích avisáckych vysielačoch ktoré majú ,,výkon" ledva 1kw.To je čo za bizismanov v tom Towercome? Bud im niekto platí aby robili taký šunt-biznis, alebo perú niekomu love.

 • 28. 5. 2018 16:41

  Bobsen (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  Tak Towercom už předvedl ztrátový biznis při provozování Skylinku kdy ho nabízel bez poplatku.