Hlavní navigace

Towercom spustí na západním Slovensku nový programový balíček Plustelka Viac

25. 5. 2018

Sdílet

Towercom logo - talíř Autor: Towercom

Placená nabídka slovenského operátora v zemském standardu DVB-T2 se od června rozšíří o několik filmových a seriálových kanálů, jako je FilmBox, FilmBox Premium, ČS Film/Festival Film nebo nedávno spuštěná stanice Epic Drama. Pro cestovatele je určen Travel Channel a na kuchařské nadšence cílí TV Paprika. Fanoušky bojových umění by mělo potěšit zařazení kanálu FightBox.

PSALI JSME: Towercom spustil vlastní OTT službu, láká na trial zdarma

Všechny vyjmenované kanály budou dostupné v HD rozlišení s výjimkou TV Paprika a stanice FilmBox, které budou šířeny ve standardním SD rozlišení. Od června bude programový balíček Plustelka Viac dostupný pouze v dosahu vysílačů v okolí Bratislavy a Nitry, v blízkém časovém horizontu by ale měly podle vyjádření Towercomu následovat další města, jako je Žilina, Prešov nebo Banská Bystrica. 

Zájemci si mohou balíček Plustelka Viac předplatit jako nadstavbu k balíku Plustelka Štandard za necelá tři eura měsíčně. Stále také ještě platí akční nabídka základního balíku Štandard za necelých pět eur měsíčně při uzavření roční smlouvy. 

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 26. 5. 2018 17:00

  Peter (neregistrovaný)

  Ten Towercom je niekoho práčka penazí? Ved iný by už dávno krachli keby robili taký stratový biznis. Pokrytie signálom 1a4 mux. 50%.Teraz ,,rozšírenie ponuky" programov na bývalích avisáckych vysielačoch ktoré majú ,,výkon" ledva 1kw.To je čo za bizismanov v tom Towercome? Bud im niekto platí aby robili taký šunt-biznis, alebo perú niekomu love.

 • 28. 5. 2018 16:41

  Bobsen (neregistrovaný)

  Tak Towercom už předvedl ztrátový biznis při provozování Skylinku kdy ho nabízel bez poplatku.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).