Hlavní navigace

Towercom spustí na západním Slovensku nový programový balíček Plustelka Viac

Sdílet

Jan Brychta

Placená nabídka slovenského operátora v zemském standardu DVB-T2 se od června rozšíří o několik filmových a seriálových kanálů, jako je FilmBox, FilmBox Premium, ČS Film/Festival Film nebo nedávno spuštěná stanice Epic Drama. Pro cestovatele je určen Travel Channel a na kuchařské nadšence cílí TV Paprika. Fanoušky bojových umění by mělo potěšit zařazení kanálu FightBox.

PSALI JSME: Towercom spustil vlastní OTT službu, láká na trial zdarma

Všechny vyjmenované kanály budou dostupné v HD rozlišení s výjimkou TV Paprika a stanice FilmBox, které budou šířeny ve standardním SD rozlišení. Od června bude programový balíček Plustelka Viac dostupný pouze v dosahu vysílačů v okolí Bratislavy a Nitry, v blízkém časovém horizontu by ale měly podle vyjádření Towercomu následovat další města, jako je Žilina, Prešov nebo Banská Bystrica. 

Zájemci si mohou balíček Plustelka Viac předplatit jako nadstavbu k balíku Plustelka Štandard za necelá tři eura měsíčně. Stále také ještě platí akční nabídka základního balíku Štandard za necelých pět eur měsíčně při uzavření roční smlouvy.