Hlavní navigace

Trezor od SatoshiLabs má nového CTO, Rusnáka střídá Sušánka z Cloudflare

Sdílet

Jan Sedlák 14. 9. 2021
Tomáš Sušánka Autor: SatoshiLabs

Zabezpečené hardwarové peněženky Trezor mají nového technického ředitele (CTO). Pražská společnost SatoshiLabs, pod kterou Trezor spadá, do funkce jmenovala Tomáše Sušánku.

Sušánka doposud ve firmě působil jako Head of Engineering. Do roku 2017 pracoval pro Cloudflare, jako stážista se v Londýně zabýval kryptografií. Absolvoval ČVUT.

Nový CTO ve funkci střídá Pavola Rusnáka. Jde o jednoho ze spoluzakladatelů a spolumajitelů SatoshiLab. Nadále zůstává ve vedení.

“Ve své nové roli se pustím primárně do sestavení samostatných týmů, které jsou základem našeho technického řešení. S tím jak roste popularita kryptoměn, roste i SatoshiLabs a potřeba automatizace vývojářských procesů. V neposlední řadě se chci zaměřit na další profesionalizaci a rozvoj lidí, které považuji za klíč k úspěchu dalšího vývoje produktů jako Trezor Suite,” uvádí Sušánka k nové pozici.

SatoshiLabs se v posledním roce zdvojnásobila. V Praze má v současné době otevřených devět pozic.

SatoshiLabs vedle Rusnáka (45 procent) vlastní Marek Palatinus (45 procent) a akciovka SatoshiLabs Group (10 procent). Finanční výsledky firma nezveřejňuje. Firma je privátně vlastněná.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.