Hlavní navigace

TV Barrandov nasazuje jarní novinky, od soudu i ze salonu krásy

Sdílet

Filip Rožánek 21. 3. 2019
Kadeřník Tomáš Arsov Autor: TV Barrandov

Skupina Barrandov oznámila, že „významně“ zvyšuje investice do svého programu. V jarním schématu to konkrétně znamená, že uvede čtyři nové pořady.

Od 22. března ve 22:55 startuje pořad Nehoda není náhoda. Diváci v něm uvidí největší české i světové nehody a dozví se, co jim předcházelo a jak se jich vyvarovat.

V neděli 24. března večer se poprvé objeví další variace na soudní přelíčení. K premiérovým dílům Soudkyně Barbary a Soudce Alexandra přibývá Odvolací soud. Jak název napovídá, budou se řešit už jednou rozhodnuté případy, ale s novými argumenty, které mají zvrátit původní rozsudek.

Lifestylové formáty zastupují příběhy ze salonu krásy pod názvem Tomáš Arsov v akci. Kadeřník Arsov se svým týmem pomůže ženám zlepšit vzhled a zvýšit sebedůvěru. Poprvé už 25. března v 18:30.

Poslední oznámenou novinkou je cyklus Manželství po česku. „Diváci budou moci sledovat s humorným nadhledem podané příběhy dvou manželských dvojic, jež se ničím nevymykají z normálu, ale běžné problémy dokážou vždy přeměnit ve vtipné situace,“ popisuje ho televize. Datum premiéry neuvedla.

Do vysílání se zároveň vrací satirická relace Týden podle Jaromíra Soukupa, kde majitel a ředitel televize „řeší politické události a nešvary s humorem a nadhledem sobě vlastním“.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.