Hlavní navigace

TV Barrandov nasazuje sitcom s Jaromírem Soukupem v roli premiéra

7. 10. 2019

Sdílet

Premiér (TV Barrandov) Autor: TV Barrandov

Televize Barrandov nasazuje do středečního hlavního vysílacího času sitcomový seriál Premiér. Jde o původní produkci, kde titulní roli ztvárňuje spolumajitel stanice, její ředitel a nejvytíženější moderátor Jaromír Soukup. První díl bude 9. října 2019 od 20:05.

„Politická satira z prostředí vysoké politiky, který paroduje a vtipně zobrazuje, jak se dělá politika, jak se chovají politici a jak kvete státní byrokracie. Vtipné dějové situace, rozhovory, spory a zápletky z prostředí Úřadu vlády i ze soukromí vychází ze skutečného současného politického dění a každodenních problémů politiků,“ anoncuje pořad TV Barrandov.

Fiktivní premiér ztvárněný Jaromírem Soukupem řeší na fiktivním Úřadu vlády strategické i běžné administrativní záležitosti nekompromisně a tvrdě, ale v soukromí se stává jiným člověkem. Politické situace a řešené záležitosti jsou podle Barrandova přizpůsobeny současnému politickému dění a aktuální problematice.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).