Hlavní navigace

TV Barrandov řeší další natáčení rozhovorů s prezidentem

14. 1. 2020

Sdílet

Jaromír Soukup Autor: YouTube

Pravidelné čtvrteční televizní rozhovory majitele TV Barrandov Jaromíra Soukupa s prezidentem Milošem Zemanem mají nejistou budoucnost. Ačkoliv je pořad Týden s prezidentem stále uveden v programu na 16. ledna 2020, dosud není jasné, jestli bude natočen a jestli vůbec bude pokračovat.

„Omezím se na konstatování, že nyní pracujeme na inovovaném a zajímavém plánu pravidelných mediálních aktivit pana prezidenta. Plán bude zahrnovat osvědčené i nové pořady,“ řekl deníku Blesk a serveru Echo24 prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Také jeho talkshow zatím v programu TV Barrandov po novém roce chybí.

V programovém okně na čtvrtek 23. ledna 2020 zatím Týden s prezidentem není a nahrazuje ho nový půlhodinový seriál „Je to kampaň!“

„Ohledně čtvrtečního vysílání Týdne s prezidentem je to jednoduché. Jsme připraveni vysílat a natáčet. Návrh jsme poslali na Hrad. Na odpověď čekáme. Obsahem by měla být Válková a Urválek a nepřekročitelnost morálních limitů v politice,“ vyjádřil se Jaromír Soukup na svém Twitteru.

„Ve čtvrtek pořad bude, tam si k tomu pan Soukup s panem prezidentem sednou a tam se to rozřeší,“ dodala pro Deník N mluvčí televize Marie Opálková.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).