Hlavní navigace

TV Praha: V příštím roce chceme zahájit vysílání v HD a spustit hybridní aplikaci

2. 7. 2018

Sdílet

Praha TV

Ambiciózní plány představil na setkání s novináři ředitel televize Přemysl Svora. Podle jeho slov se regionální pražská televize stává významným hráčem na poli lokálního zpravodajství a svým zásahem v regionu už měla předstihnout ČT24, Radiožurnál nebo Frekvenci 1.

Vyplývá to z dlouhodobého průzkumu spotřebitelského chování a mediální konzumace MML – TGI společnosti Median. Podle tohoto průzkumu sleduje vysílání TV Praha denně více než 300 tisíc diváků. Z průzkumu rovněž vyplývá, že týdenní sledovanost této televize je bezmála 500 tisíc diváků, uvedl Svora. 

Průzkum provedla agentura Median ve čtvrtém čtvrtletí roku 2017 a prvním čtvrtletí 2018 na vzorku patnácti tisíc respondentů. Praha TV s.r.o. vysílá terestricky v regionální síti 4 provozovatele Prague Digital TV, dále prostřednictvím UPC, O2 a dalších kabelových operátorů. Vlastníkem společnosti Praha TV je Přemysl Svora, Československá filmová společnost a OUR media.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 2. 7. 2018 13:33

  retro silenstvi (neregistrovaný)

  Stanice má zajímavé spoluvlastníky s napojením na politiku. Společnost Our media vlastní portál Parlamentní listy, a zmínka o ní nechybí v žádném článku o proruských médiích, ve kterých se dává Čechům jako vzor politika prezidenta Putina.

 • 4. 7. 2018 21:25

  Luxpe (neregistrovaný)

  Samozřejmě, že sleduji jak si Praha TV vede. Dříve vysílala TV Praha / TV Hradec Králové, TV3, Z1, TV Metropol a Pětka TV.
  Samozřejmě, že Z24 nevznikne v nejbližší době a kdoví jestli já už tomuto týmu nevěřím na vůbec nic.
  Praha TV se mi líbí i když bych uvítal více i pořady ze zaniklých televizí např. Public TV, Z1, Pětka TV.
  Doufal jsem, že Praha TV bude spolupracovat s Barrandov TS.

 • 3. 7. 2018 5:45

  vavoom (neregistrovaný)

  Tudiz ocekavane?: V praze se seslo 20 tisic arabu nejasneho vyznani a zacali simultalne prdet a jeden explodoval a zabil tri (stop), Rus zachranil tonouciho cecha z Botice a pritom nahodou slapl na Porosenkovo prave varle, Slovansky prezident opet zasahoval, tentokrat vsak tygra prepral v pace, a jeste mu potom koupil pivo. A v neposledni rade - Naladime ten vychod slunce jeste o hodinu driv! hrima vudce naroda, ktery nejspis spasi svet od apokalypsy.

  Pisou tam tak nejak? Osobne fakt nevim, vsechno od velkych hracu je stejna verbez.

 • 4. 7. 2018 12:54

  xsc2 (neregistrovaný)

  Další ukázka, jak zlehčovat ruskou propagandu. Ano, takhle okatě se to skutečně nedělá...