Hlavní navigace

Twitter chce rozmluvit uživatele. Jména v odpovědi nebude počítat do limitu

31. 3. 2017

Sdílet

Sociální síť přidá uživatelům písmenka. Stočtyřicetiznakový limit není nafukovací, ale stále se tam dají dělat kouzla. Nově Twitter přestane počítat uživatelské jméno do limitu v odpovědích. Firma to oznámila na svém blogu

Jde o další krok, kterým síť umožňuje uživatelům napsat víc bez toho, aniž by se musela zbavit svého charakteristického znaku – 140znakových příspěvků. V minulosti už přestala do limitu počítat obrázky a odkazy

Nově soupis lidí zapojených do konverzace nebude součástí samotného textu. Novinka funguje na webu a postupně by se měla rozšiřovat do aplikací pro Android a iOS.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 3. 4. 2017 12:45

    Martin P.

    Můj názor je že programová skladba je u Nexfixu tak specifická, že překládat netřeba. Pokud tse zakládá na z pohledu českého primitivního publika moc indie titulech . Tak se sledovanost překladem nezvedne. Opravdu průměrný televizní divák v ČR podle mně House of Cards, Orange Is the New Black, Narcos a jiné tituly neocení ani česky.
    Tvz quality TV je u nás minoritní a není to o jazykové bariéře.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Po klasickém desetiletém novinářském kolečku (on-line, papír, televize) se vrátil zase na web a je mu dobře. Více na LinkedIn.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).