Hlavní navigace

UPC zařadila pět nových HD programů, celkem jich divákům nabízí devadesát

Sdílet

Jan Brychta 6. 2. 2019

Do programové nabídky největšího tuzemského kabelového operátora, společnosti UPC, přibylo pět nových stanic v HD rozlišení. Jedná se o trojici dokumentárních stanic z rodiny Viasat, tedy History, Nature a Explorer. Zbylé dva programy potěší hudební fanoušky, protože operátor zařadil také Óčko Black a C Music. 

Všechny tři stanice Viasat nahradily svou dosavadní verzi ve standardní digitální SD kvalitě. Nově budou vysílat 24 hodin denně a pro předplatitele jsou dostupné v nabídce balíčků Koktejl a Komplet. Hudební stanice Óčko Black HD se stává součástí balíčku Klasik a vysílání C Music HD diváci najdou v nabídce balíčku Music a balíčku Komfort.

Aktuálně tak kompletní nabídka UPC obsahuje 165 stanic a devadesát z nich je k dispozici v HD kvalitě. 

Operátor rozšířil i nabídku video knihovny MyPrime, která disponuje více než dvěma tisíci tituly. Mezi novinkami jsou nové díly seriálů Monk nebo Policajtka Barbie a také deset nových filmů. Diváci tak uvidí třeba sportovní drama Borg & McEnroe nebo české filmy Doktor Martin: Záhada v Beskydech, Po strništi bos, Tři bratři, Obecná škola, Akumulátor 1 a další.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.