Hlavní navigace

UPC zařadila pět nových HD programů, celkem jich divákům nabízí devadesát

6. 2. 2019

Sdílet

UPC logo Autor: UPC

Do programové nabídky největšího tuzemského kabelového operátora, společnosti UPC, přibylo pět nových stanic v HD rozlišení. Jedná se o trojici dokumentárních stanic z rodiny Viasat, tedy History, Nature a Explorer. Zbylé dva programy potěší hudební fanoušky, protože operátor zařadil také Óčko Black a C Music. 

Všechny tři stanice Viasat nahradily svou dosavadní verzi ve standardní digitální SD kvalitě. Nově budou vysílat 24 hodin denně a pro předplatitele jsou dostupné v nabídce balíčků Koktejl a Komplet. Hudební stanice Óčko Black HD se stává součástí balíčku Klasik a vysílání C Music HD diváci najdou v nabídce balíčku Music a balíčku Komfort.

Aktuálně tak kompletní nabídka UPC obsahuje 165 stanic a devadesát z nich je k dispozici v HD kvalitě. 

Operátor rozšířil i nabídku video knihovny MyPrime, která disponuje více než dvěma tisíci tituly. Mezi novinkami jsou nové díly seriálů Monk nebo Policajtka Barbie a také deset nových filmů. Diváci tak uvidí třeba sportovní drama Borg & McEnroe nebo české filmy Doktor Martin: Záhada v Beskydech, Po strništi bos, Tři bratři, Obecná škola, Akumulátor 1 a další.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.