Hlavní navigace

Viacom ukončí na konci roku vysílání německé hudební televize Viva

Sdílet

Jan Brychta 22. 6. 2018
Viacom

Jak informoval server BroadbandTVnews.com, místo hudební stanice Viva se na celých 24 hodin protáhne vysílání kanálu Comedy Central, který se v současnosti dělí o programový slot právě s Vivou. Jak důvod uvádí Viacom rostoucí sledovanost programu Comedy Central u německých diváků. 

Ukončení vysílání stanice Viva je symbolickou tečkou za érou německých hudebních televizí. Viva byla spuštěna v roce 1993 jako konkurence pro MTV Europe a její program byl vytvořen přímo pro německé publikum. Viacom stanice přebral v roce 2004.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 22. 6. 2018 9:16

    retro silenstvi (neregistrovaný) 89.24.54.---

    Nova sluzba YouTube Music se mezitim rozsirila na 17 statu, samozrejme bez Ceske republiky, a mela by nabizet uzivatelske prostredi vice orientovane na hudebni posluchace. Jak moc je to potrebne, to je asi otazka. Ta mobilni aplikace je dostatecne kvalitni i v soucasne podobe. Nejvetsi vyhodou YouTube je v porovnani s klasickou televizi samozrejme to, ze divak tam najde krome videoklipu i cela alba, remixy, covery a ziva vystoupeni. Celkove podle statistik sledovanost YouTube na televiznich prijimacich stoupa, ale vetsina divaku preferuje mobilni zarizeni.