Hlavní navigace

Vodafone nabízí ve vánoční akci televizní tarif na tři měsíce zdarma

16. 11. 2021

Sdílet

Vodafone TV: prémiový set-top box Autor: Vodafone

Další z operátorů představil časově omezenou nabídku pro nové zákazníky, kteří si objednají televizní tarif. Vodafone jim nabízí svou Vodafone TV na tři měsíce zdarma. Akce platí pro tarif Klasik s více než 60 stanicemi (standardně 80 Kč měsíčně) a tarif Komfort se zhruba 115 stanicemi (standardně 232 Kč měsíčně).

Podle tiskové zprávy dostanou noví i stávající zákazníci Vodafone TV (s tarifem Klasik nebo Komfort) ještě balíček HBO na jeden měsíc zdarma. Pokud ho posléze nezruší, například přes aplikaci Můj Vodafone, bude se jim po skončení akce účtovat 199 Kč měsíčně.

„Ke správnému fungování služby Vodafone TV potřebujete set-top box. Pronájem toho našeho vyjde na 70 Kč měsíčně, prémiový stojí 120 Kč měsíčně. Částku vám přičteme k ceně TV tarifu,“ upozorňuje operátor. Pronájem se platí i při vánoční akci.

Dále je v rozhraní Vodafone TV možné aktivovat přístup na Netflix nebo Amazon Prime Video, tyto služby jsou ale za zvláštní poplatek.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).