Hlavní navigace

Vodafone rozjel spojování s UPC. Zavede jednu značku a společné balíčky

Sdílet

Jan Sedlák 1. 8. 2019
Vodafone - UPC - akvizice - kampaň Autor: Vodafone

Vodafone nedávno dostal od úřadů zelenou ke spojení s UPC a od srpna oficiálně tento projekt startuje. Vodafone je nyní toho názoru, že se „rozložení sil na českém telekomunikačním trhu změní“. Společně s tím je naplánováno několik změn.

Vodafone chce postupně převést tuzemské UPC pod svoji značku, takže bude existovat prostě Vodafone. Tyto změny mají přicházet postupně. „Okamžik spojení ještě neznamená přímé změny pro zákazníky. Brzy však Vodafone nabídne konvergované balíčky kombinující mobilní služby, pevný internet a kabelovou televizi a zákazníci UPC budou moci využívat také prodejny Vodafonu,“ uvádí nový majitel.

„Firemní klienti, kteří jsou zákazníky jak u UPC, tak Vodafonu, budou zpočátku řešit své služby od Vodafonu prostřednictvím obchodního zástupce Vodafonu a otázky týkající se služeb UPC u svých obchodníků UPC. Tento postup se brzy zjednoduší a Vodafone bude nabízet společné řešení pod jednou smlouvou a jedním obchodním zástupcem. Vodafone bude zákazníky o těchto změnách s předstihem informovat,“ říká firma dále.

Prozatím se nemění zákaznická podpora. Vodafone ji bude nadále nabízet skrze své tradiční kanály a stejně tak to bude dělat UPC.

Viceprezidentem Vodafonu pro strategii a integraci se nově stává Petr Procházka, který doposud více než deset let fungoval jako finanční ředitel v UPC. Další posty ve vedení Vodafonu zůstávají beze změny. Generální ředitel českého UPC Martin Miller z pozice odchází.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.