Hlavní navigace

Voyo začne podporovat titulky pro neslyšící

Sdílet

Filip Rožánek 18. 8. 2021
Ordinace v růžové zahradě na Voyo Autor: TV Nova

Televize Nova umožní na své internetové platformě Voyo zapínat a vypínat titulky pro neslyšící nebo nedoslýchavé diváky. Funkce bude v plnohodnotném provozu příští rok. V předstihu bude s titulky dostupný seriál Ordinace v růžové zahradě 2, který se bude od 2. září vysílat pouze na internetu. „Premiérové díly Ordinace budou publikovány vždy ve dvou verzích – s titulky a bez titulků,“ uvedl ředitel marketingu TV Nova Jakub Strýček.

Ordinace v růžové zahradě na Voyo
Autor: TV Nova

Přechod seriálu Ordinace v růžové zahradě na internet má pomoci získat nové předplatitele služby Voyo

„Funkci skrytých titulků v televizním vysílání využívá poměrně velká část našich diváků,“ vysvětlil Strýček. Podobně jako Ordinaci chce Nova titulkovat i další původní pořady určené pro Voyo. V souvislosti s přechodem seriálu na Voyo spustila televize bezplatnou diváckou linku 800 28 88 82. Sluchově hendikepovaní diváci Ordinace pak mohou využít kontaktní formulář.

S přechodem na videoportál Voyo se musíme přizpůsobit požadavkům jeho hlavní cílové skupiny, která se od té televizní trochu liší. Abych byla konkrétnější, diváci se dočkají jak ‚staré dobré‘ Ordinace, tak dynamičtějšího a progresivnějšího způsobu vyprávění, který reflektuje celosvětové trendy v nabídce globálních streamovacích služeb. Pevně jako tvůrčí tým věříme, že potěšíme stávající fanoušky seriálu a zároveň k němu přitáhneme zcela nové publikum,“ prohlásila kreativní producentka Simona Matásková.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.