Hlavní navigace

Vznikne hra Polda 7, fanoušci se na jeho vývoj složili během několika hodin

25. 6. 2020

Sdílet

Polda

Legendární česká adventura Polda se pravděpodobně dočká sedmého dílu. Autoři dnes na crowdfundingovém portálu HitHit spustili kampaň na jeho vývoj a požadovanou částku se podařilo vybrat během několika hodin. Cílová suma nebyla příliš vysoká, konkrétně 400 tisíc korun. V kampani zbývá 44 dní do konce a od téměř tří stovek lidí je aktuálně posbíráno přes 440 tisíc.

„Celý tým je již připraven na novém Poldovi pracovat a čekáme v podstatě jen na finance. Vývoj jednoho dílu trvá zhruba 1,5 roku, a tudíž bychom chtěli sedmičku vydat na Vánoce 2021, někdy okolo listopadu. Prostě aby bylo možné dát si Poldu 7 pod stromeček. Účast na projektu již přislíbily hvězdy českého dabingu. Hlavní postavu Pankráce opět nadabuje Luděk Sobota, ale máme domluveného i Jiřího Lábuse, Martina Dejdara, Bohdana Tůmu, Valerii Zawadskou a další zvučná jména,“ uvádí autoři Poldy.

Za Poldou v současné době stojí především programátor Petr SvobodaTen už se dříve pro Lupu rozpovídal, jak to s tvorbou hry či výdělky je a jak se jí daří v předělávkách na mobily. Ty také loni měly problém na App Store a Google Play, autor mluvil o cenzuře.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Reportér Lupa.cz a E15. O technologiích píše také do zahraničních médií.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).