Hlavní navigace

Warezový web Topserialy.to ukončil činnost, streamovací servery byly odstaveny

1. 11. 2019

Sdílet

Topserialy.to

Populární služba Topserialy.to, na které bylo k dispozici velké množství seriálů s českými titulky, ukončila svoji činnost. Reagovala tak na skutečnost, kdy se hollywoodská organizace ACE sdružující několik tamních velkých producentů audiovizuální zábavy domohla uzavření několika streamovacích služeb. Na nich seriály hostoval i česko-slovenský web, který je pak k sobě vkládal přes embed.

ACE se podařilo ukončit provoz služeb Openload a Streamango. Jen Openload dle organizace provozoval přes tisíc serverů v Rumunsku, Francii a Německu a generoval větší traffic než projekty jako HBO Go nebo Hulu. Na akci se pracovalo několik měsíců. Vedle toho jsou dle Topseriály mimo provoz také RapidVideo a VeryStream (ten se ale jeví jako funkční), kde Topseriály rovněž ukládaly nelegální obsah.

„Služby VeryStream, Openload, Streamango a RapidVideo ukončily svůj provoz. Vzhledem k tomu, že všechny odkazy na videa byly z těchto zdrojů, rozhodli jsme se provoz ukončit i my,“ píší provozovatelé na webu.

Už dříve svůj provoz zastavil i web SledujuSerialy.czjehož provoz převzali Piráti. Následný soud proti této politické straně byl zastaven. Další podobný web Bombuj.tv nadále funguje.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Reportér Lupa.cz a E15. O technologiích píše také do zahraničních médií.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).