Hlavní navigace

Webglobe kupuje hostingovou firmu ONEsolution

Sdílet

Ondřej Novák 10. 8. 2021
Webglobe Autor: Printscreen, Lupa.cz

Skupina WY Group, a.s., která v Česku působí prostřednictvím společnosti Webglobe, s.r.o. získala hostingovou firmu ONEsolution s.r.o. Firma to oznámila v prohlášení zveřejněném na webu. V posledních měsících se jedná už o třetí rozšíření skupiny WY Group, za kterou stojí Sandberg Capital. 

ONEbit hosting, který provozuje ONEsolution, loni vygeneroval obrat přes 20 milionů roku a spravuje více než 25 tisíc domén. „ONEbit hosting poskytuje komplexní spektrum služeb pro webové prezentace všech velikostí, se zaměřením na dlouhodobou péči o své zákazníky. Tyto hodnoty sdílíme se skupinou WY Group, spojení tak otevírá nové možnosti nejen pro naše zákazníky a obchodní partnery, ale znamená i zcela nový směr na poli hostingových služeb v ČR, jehož můžeme být součástí,“ říká Petr Benešovský, spoluzakladatel ONEsolution s.r.o.

Na konci června Webglobe koupila i hosting savana.cz, který spravuje přes 50 tisíc domén a obrat hostingu ročně přesahuje 14 milionů korun. Webglobe vznikl letos spojením hostingů IGNUM, Stable.cz a Hosting90.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.