Hlavní navigace

Z Prahy poběží Signals Network, globální AI nástroj pro obchodování s kryptoměnami

25. 9. 2018

Sdílet

Signals Network

Jeden z největších OpenStack clusterů ve střední a východní Evropě provozovaný v datacentru SafeDX v Praze hlásí jednoho z prvních zákazníků. Platformu postavenou na referenční škálovatelné architektuře Intel Rack Scale Design (RSD) začala využívat česká firma Signals Network, která se zabývá analýzou kryptoměn a jejich obchodováním.

Jak jsme psali v dřívějším textu, SafeDX, což je společný projekt KKCG a Foxconnu, na 250 fyzických serverech nasadil OpenStack postavený na české distribuci od Ultimum Technologies. Servery dodává Foxconn, který si je sám navrhuje a v rámci RSD spolupracuje s Intelem. SafeDX se pro tuto technologii stal jedním z hlavních referenčních partnerů v regionu.

„V tuto chvíli máme k dispozici tři servery na testování platformy. V listopadu spouštíme novou verzi naší platformy, kam migrujeme více než 20 tisíc registrovaných uživatelů z alfa verze,“ popisuje Pavel Volek ze Signals Network.

Architektura Intel RSD se mimo jiné hodí pro strojové učení a prvky umělé inteligence. Signals Network na základě historických dat a AI umožňuje sledovat indikátory možného vývoje měn a podle nich přizpůsobit obchodování kryptoměn. Je možné vytvářet vlastní obchodní strategie a nastavit si automatický režim nákupu a prodeje. Testy je možné provádět ještě před ostrým obchodováním.

Signals Network také vydali vlastní tokeny. Výnosy z nich se podílejí na financování rozvoje nástroje.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 25. 9. 2018 19:53

    asrdfh (neregistrovaný)

    Je jednodušší vyvíjet nástroj "podporující obchodování na burze", než obchodovat na burze.
    Ztráty totiž nejdou za váma.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Reportér Lupa.cz a E15. O technologiích píše také do zahraničních médií.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).