Dnes 15:05
Nešly už mise i v původním FP? Vím, že brácha tam měl nějakýho zetora válečníka, ale možná si to s něčím pletu :-)
Dnes 15:03
Překvapil mě tam i Rust
Dnes 11:50
Okey, tak na to pustíme Opusáka a zkusíme to přeportovat na MAC s M4 :-D