Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku 600MB přílohy na Centrum.cz po čtvrt roce od Michal Krsek - „Zasílání, sdílení a obecně práce s velkými soubory...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 5. 8. 2005 9:13

  Michal Krsek (neregistrovaný)
  „Zasílání, sdílení a obecně práce s velkými soubory je internetovou realitou dnešních dní. Broadband je stále dostupnější pro běžné lidi. Nemůžeme se tedy divit, že uživatelé mají zájem si posílat fotky z dovolené, když je mají a existuje zde možnost, jak je poslat,“ vyvrací zažité Oldřich Bajer.

  ....

  Jediné, co Centrum shledává negativním, je kvalita připojení naprosté většiny uživatelů. Nahrávání přílohy trvá dlouho a proces může být přerušen. „Uživatelé to někdy dávají za vinu nám,“ poznamenává Oldřich Bajer.

  Taky se Vam zda, ze vyjadreni "prace s velkymi soubory je internetovou realitou" a "negativnim ... je kvalita pripojeni naproste vetsiny uzivatelu" si vzajemne odporuji?

 • 5. 8. 2005 10:10

  Aleš Miklík (neregistrovaný)
  Logicky rozpor vyplyva zejmena z drobneho neporozumeni: Oldrich Bajer puvodne nepouzil vyraz "naproste vetsiny", ale jen "casti uzivatelu." V clanku je chyba jiz opravena, panu Bajerovi i ctenarum se za ni omlouvame.