Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku A DSL nebude? od Petr - Pane Crho, vite, ze ve vsech civlizivanych statech...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 4. 3. 2002 17:17

  Petr (neregistrovaný)
  Pane Crho, vite, ze ve vsech civlizivanych statech Evropy (Britanie, Spanelsko, Nemecko, Francie, Italie a dalsi..) se da poridit ADSL v rycholstech okolo 256kpbs neomezene v primem prepoctu na Kc v cenach okolo 1000-1200kc (veskery mesicni vydaj) a dale linky v ryhlostech od 768 do 2048 v cenach okolo 1500-2000 kc? Tak to je moje prvni otazka na Vas, zdali jste si tohoto faktu vedom.
  A druha otazka, myslite si, ze by bylo spravne, aby rychlost 256kb neomezene u nas stala vyrazne vice nez jinde v Evrope za podobnou sluzbu, tj. napriklad vice nez onech 1600kc s DPH? Zajima me Vas osobni nazor, neptam se na vase ceny ADSL s predstihem.
 • 4. 3. 2002 18:32

  Michal Kubeček (neregistrovaný)
  To je přece nesmysl. Pan Crha není placen za to, aby měl na něco svůj názor. S trochou nadsázky by se dalo říci, že pan Crha je placen za to, že svůj názor nemá (nebo lépe, že ho neprezentuje). Dokážete si představit tiskového mluvčího jakéhokoli ministerstva, jak říká na tiskovce: "Pan ministr tvrdí to a to, ale já si osobně myslím, že je to blbost."? Uhozené, nemyslíte?

  I kdyby si pan Crha o cenách ČTc myslel, že jsou přemrštěné, tak je to přeci úplně jedno. On (předpokládám) do cen nemá co mluvit, od tohou jsou tam jiní.

 • 5. 3. 2002 12:20

  Vladan Crha, tiskový mluvčí (neregistrovaný)
  Nerekl bych, ze nesmim mit svuj nazor :-), ale zcela stoprocentne s Vami souhlasim v tom, ze prezentuji stanoviska firmy. Proto take nemohu spekulovat nebo mluvit o necem predcasne.