Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Adam Paclt (IceWarp): Proti Microsoftu půjdeme tvrdě. Pomohou i další akvizice od Pavel - Vypada to, že se v IceWarpu snazi delat...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 18. 2. 2017 12:42

  Pavel (neregistrovaný) ---.brought.to.you.by.uk7.org

  Vypada to, že se v IceWarpu snazi delat mnoho, ale hrube na ukor spolehlivosti a realne funkcnosti reseni... Pral bych jim, aby byli dustojnym konkurentem pro MS, nicmene zatim tomu moc nenasvedcuje
  S IceWarp serverem bylo hodne problemu a museli jsme jit od toho, o cloudove variante ani nevim, ze by meli

 • 23. 2. 2017 20:02

  Adam Paclt (neregistrovaný) 2001:4de8:f0f0:----:----:----:----:----

  Dobrý den,

  děkujeme za přání. IceWarp už dávno není klasický e-mailový server - doba kdy našim zákazníkům stačil e-mail je dávno pryč. V nové verzi 12 je celá věc ještě více zřejmá - jdeme cestou kolaborace, práce s dokumenty, spolupráce napříč platformami včetně mobilních zařízení - tedy přesně tak, kam směřuje trh. Aby to bylo ještě o něco těžší, musíte při vývoji produktu, fixování bugů (ty patří k vývoji - zejména složité platformy, jakou náš produkt zkrátka je) ještě zachovat inovační křivku a přemýšlet kde chcete být s řešením za několik a přitom uspokojit ultra širokou masu zákazníků - přičemž každý z nich má vlastní požadavky.

  Co mohu říct je, že máme fantastický tým lidí, který dře do úmoru. Developeři dělají víkendovky, support jede v režimu 24-7 a follow the sun, lidi okolo mě ve vedení firmy nevidí své rodiny jindy než o víkendu a já sám jsem spíš v letadle než v kanceláři. Dáváme do toho všechno a osobně věřím, že se nám podaří urvat co největší možné procento trhu.

  Cloud je klíč a cesta - všichni v našem odvětví to vědí od roku 2012 - My sami máme infrastrukturu na třech kontinentech a aktuálně pracujeme s technologickými partnery na strategii masivního rozšíření. Pracujete s latencí i legalními otázkami týkajících se zemí, kde máte data uložena. Samozřejmě ruku v ruce s cloudem jde 24-7 support, NOC a spousta domácích úkolů..

  Bojuje s tím každý..

  -- Adam