Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku AdvertNet velkolepé plány nesplnil od jr - Vite, pane Tolar, pri vsi ucte, takovyto clanek,...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 26. 7. 2002 18:38

  jr (neregistrovaný)
  Vite, pane Tolar, pri vsi ucte, takovyto clanek, ktery dokaze do nekoho kopnout, byt vcelku opravnene (jako v tomto pripade), takovy dokaze napsat prakticky kazdy. Je jiste chvalyhodne, ze se vsechny snazite upozornit na nekale praktiky jedne male ubohe "firmy", ktera vystupuje pod jmenem jedine a k tomu jeste nezname osoby. Ale uvital bych vice, kdybyste misto tohoto clanku napsal neco, co by pro ctenare bylo opravdu prinosem a ne jen informaci bulvarniho charakteru, po ktere si asi mnohy ctenar jenom zanadava na pomery. Co takhle clanek, ktery by misto podvodnych praktik anonymniho subjektu udelal prurez trhem pripojeni k internetu pro domacnosti ? Napriklad ktera firma kde toto nabizi, za jake ceny, jakou technologii ? Na jak dlouho se podepisuje smlouva ? Jake poskytuji firmy zaruky ? Atd. Myslim, ze pozitivnich temat by se naslo az dost. Ukazalo se sice, ze AdvertNet je podvod, ale myslim, ze vakuum v oblasti serioznich a cenove prijatelnych nabidek pro pripojeni domacnosti je takrka dokonale. A vas clanek v tomto vakuu myslim jeste zapracoval jako iontova vyveva... Co tak napsat neco uzitecneho, cim toto vakuum vyplnite ? :)
 • 26. 7. 2002 23:19

  c (neregistrovaný)
  Nevím, podvod by to byl až v případě, že by z lidí vytáhla peníze, nebo jejich data nějak zneužil. Nemyslím si, ž eby se zatím něco z toho stalo. A to umělé snížování cen? No kdyb to u Telecomu zabralo, zaplaťpánbůh.
  Ale nebojím se. ti komici pořád ještě nabízejí 16kbs za 4800/měsíc. :-)
  No a s tou reálností - mám wireles připojení garantovaných 64kbps za 500/měsíc, bez omezení dat a zatím to jede v průměru 400-600kbps.