Hlavní navigace

Axima spouští SMS platby za WiFi

Redakce

Axima spustila službu, která umožňuje zpoplatnit vaši WiFi síť a poskytovat ji svému okolí komerčně. Zákazníci se pak mohou připojit do WiFi sítě po odeslání jednoduché platební SMS. Provozujete-li WiFi na nějakém zajímavém místě, může vám poskytování placené konektivity přinést zajímavé výnosy. K propojení platebního systému se stačí zaregistrovat a aktivovat službu Pay SMS lite na serveru sms.sluzba.cz.

Axima spustila službu, která umožňuje zpoplatnit vaši WiFi síť a poskytovat ji svému okolí komerčně. Zákazníci se pak mohou připojit do WiFi sítě po odeslání jednoduché platební SMS.

Provozujete-li WiFi na nějakém zajímavém místě, může vám poskytování placené konektivity přinést zajímavé výnosy. K propojení platebního systému se stačí zaregistrovat a aktivovat službu Pay SMS lite na serveru sms.sluzba.cz.

Našli jste v článku chybu?
1. 2. 2009 10:33
uživatel si přál zůstat v anonymitě
fajn, asi tak o dva roky později než http://wifi.wia.cz
1. 2. 2009 21:28
Kdyz jsem na cestach, potrebuju takove pripojeni, ktere je na miste k dispozici. A to obvykle WIA neni. Samozrejme chapu, ze v Hazlove, Brandyse nad Labem nebo Hodonine je to kasastyk, ale nez hledat nejaky hospot, ktery je pripojen k nejake konkretni siti, tak hledam znacku Wifi a tech par korun mistni obsluze vydam. Jediny, kdo na tom (dost) trati, je GSM operator a poskytovatel PR-SMS zprav (coz mi nijak nevadi).