Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Blokování reklamy na úrovni operátora? Opravdu hloupý nápad od PF - Tak té mediální klice to pravděpodobně neuniklo, ale...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 3. 3. 2016 10:50

  PF

  Tak té mediální klice to pravděpodobně neuniklo, ale O2 již není "hodně menší ISP", takže dosud se jednalo o pramínky vody, ale s O2 by se spustila pořádný proud vody. Proto to velké haló okolo toho. "Hodně menší ISP" nikoho nezajímá, tam obrana by byla dražší než "škoda", kterou malí ISP způsobují.

 • 3. 3. 2016 10:07

  Petr (neregistrovaný) 81.91.95.---

  Chápu že mediální klika zaplavovačů internetu reklamou bude v tomhle případě bít na poplach a generovat tisíce článků o tom jaké zlo to O2 chystá, nicméně jim uniklo že podobnou službu hodně menších ISP nabízí (stejně jako "ochranu" počítače NATem) a klasický BFU pro kterého je instalace pluginu do prohlížeče nad jeho síly ale přihlásit se k systému operátora a tam kliknout na checkbox zvládne, takovou možnost ocení. Především třeba u prima play a pobodných kde koukat se na video ve verzi s reklamou je zjevná neúcta k vlastnímu času.
  Druhá věc je že v podání O2 to bude polofunkční bazmeg a jeho vypnutí bude minimálně o půlhodinovém volání na jejich infolinku, pokud tedy O2 nezkusí něco jako službu všem zapnout a zpoplatnit nad rámec běžného tarifu.

 • 3. 3. 2016 10:45

  Martin (neregistrovaný) 84.246.161.---

  Tak ono nemusíš psát "novináři zblázněte se", ale nemusíš tu práci novinářů číst, na ta videa koukat a podobně. :-) Spíš mi to přijde trochu jako klasický rozpor - konzumuju, ale odmítám za to cokoliv dát. Však ale nikdo nikoho konzumovat obsah nenutí, ne? :-)