Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Centrum Holdings: spouštíme nové Centrum od anonym - Kolik? to je dobrá otázka. Kolik jich po...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 8. 1. 2009 0:18

  anonymní
  Kolik? to je dobrá otázka. Kolik jich po těch několika vlnách propouštění zůstalo?
 • 8. 1. 2009 0:05

  anonymní
  "Kromě vlastních služeb jsme se proto nebáli nasadit například nejkvalitnější zahraniční služby tam, kde to či ono zvládají výrazně lépe..."

  Lol a ktere to jsou ? Video centrum nema (youtube), encyklopedii (wiki) taky ne. Takze jedine hledani ve zbozi, kde se tedka hleda na heurece. Ostatni sluzby na novem centrum.cz jsou z vlastnich rad. Sice si lze pridat RSS kanal cehokoliv, ale to jde i na starem centru.

  Koncepece HP je spatna, nikdy nemuzete nabidnout lepsi obsah konkurencnich sluzeb nez vlastnik sluzeb. A vyhledavaci okko na wiki, youtube api ani icq to nespravi.

  Znate nejakou sluzbu z produkce centrum.cz, ktera je skutecne nejlepsi alespon na ceskem internetu ? Fotoalba ? Xchat ? Mail ? Sitko ? Realitymix ? Amapy ? Najisto ani jedna. Je to par roku nazad, co melo centrum nejlepsi email a nejlepsi hledani (alespon v cr prostredi tomu tak bylo), bohuzel ty casy jsou davno pryc.

  Proklamovany multimail je minimalne 3 roky stara zalezitost, jen oblecena v jinem kabate.
  Oblibene stranky zmizeli bez nahrady...

  A jak to, ze centrum jeste nezkrachovalo, kdyz dela takovehle voloviny ? To si na sebe dokazi i pres to vsechno vydelat ? Zivit 300 (nebo kolik?) lidi, na to je potreba docela velky ranec penez. Tohle nejak to nechapu.