Hlavní navigace

Chytré televizory LG připravují widgety pro videotéky Voyo.cz, Voyo.sk a HBO GO

27. 11. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Zábavní videoportál Voyo od televize Nova míří do smart televizorů třetí značky. Dostupný je už na televizorech Panasonic a Samsung.

Placenou videotéku Voyo.cz bude možné brzy využívat i na chytrých televizorech značky LG. Společnost LG Electronics se chystá rozšířit počet lokalizovaných videoslužeb ve svojí nabídce a v první řadě má zájem o českou i slovenskou verzi Voyo, ale i videotéku prémiového filmového kanálu HBO. „Do budoucna LG připravuje spuštění Voyo.cz, Voyo.sk a HBO GO pro Českou republiku a Slovensko, čímž uživatelům zpřístupníme nejširší nabídku od hlavních poskytovatelů filmové zábavy na trhu,” potvrdil mluvčí LG Martin Malý.

ebf - témata 1

K TÉMATU: Voyo.cz je dostupné už i v chytrých televizorech Samsung, ale jen některých

Firma tento měsíc zprovoznila i widget TV SME od největšího slovenského seriózního deníku, který obsahuje videozpravodajství, zábavné relace a výpravné relace pro milovníky aut. “Tato aplikace je dalším důkazem toho, že Smart televizory LG předčí klasické sledování televize. Divák už nemusí čekat na to, jaký pasivní obsah mu televizní stanice poskytne, ale sám si vybere, o jaké informace má zájem,” konstatuje Malý. Pro letošní modely chytrých televizorů LG firma nabízí možnost sledovat zdarma 700 filmových titulů od služeb FilmBox Live a Topfun.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).