Hlavní navigace

ČNB varuje před provozovatelem webu Zoomtrader.com

Martin Vyleťal

Česká národní banka (ČNB) dnes vydala zprávu, ve které varuje před aktivitami společnosti Zoompartners Ltd. Ačkoli na webu Zoomtrader.com nabízí českým uživatelům možnost obchodovat s akciemi, měnovými páry a indexy, nemá k tomu od ČNB potřebná oprávnění. Česká národní banka upozorňuje, že společnost Zoompartners Ltd. se sídlem Diagrou 4, Karmia Building 6th floor, Office 601, Kyperská republika, která prostřednictvím internetových stránek www.zoomtrader.com oslovuje v českém jazyce potenciální…

Česká národní banka (ČNB) dnes vydala zprávu, ve které varuje před aktivitami společnosti Zoompartners Ltd. Ačkoli na webu Zoomtrader.com nabízí českým uživatelům možnost obchodovat s akciemi, měnovými páry a indexy, nemá k tomu od ČNB potřebná oprávnění.

Česká národní banka upozorňuje, že společnost Zoompartners Ltd. se sídlem Diagrou 4, Karmia Building 6th floor, Office 601, Kyperská republika, která prostřednictvím internetových stránek www.zoomtrader.com oslovuje v českém jazyce potenciální investory s nabídkou obchodní platformy ZoomTrader a nabízí tím možnost obchodovat s akciemi, měnovými páry a indexy, nemá v současné době žádné oprávnění k poskytování investičních služeb na finančním trhu v České republice.

Zdroj: ČNB

Našli jste v článku chybu?
29. 11. 2014 20:31
Re: (neregistrovaný)

JJ, už se o tom naštěstí píše všude http://investplus.cz/investice/podvod-jmenem-zoomtrader-recenze-brokera-na-binarni-opce/ . Nevíte náhodou, kdo za tím aktuálně stojí? Jsou to stále pražští Trimbalen s.r.o.? Nebo se to již změnilo?

14. 11. 2014 22:08
marek (neregistrovaný)

Oni ho pořád mění, ale prý mají být za chvíli regulovaNÍ , JÁ TOMU STEJNĚ NEVĚŘÍM POTOM CO JSEM ČETL TOTO http://cztrader.nolimit.cz/denik-binarnika-3/broker-zoomtrader-varovani