Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Další názor k Primagate: It’s the economy, stupid od anonym - Přes peníze se na to šlo vždycky. Vy...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 11. 6. 2016 0:40

  bez přezdívky

  Přes peníze se na to šlo vždycky. Vy si nepamatujete, jak Nova otočila po oné reportáži o Klausově vile a následné hrozbě stamilionovou žalobou? Ze stanice stranící spíš ODA se stala zastánkyně ODS a později oposmlouvy.

 • 10. 6. 2016 23:16

  bez přezdívky

  Tak se nám tu zrodila další nátlaková skupina toužící (již ovlivňující) tvorbu zpravodajství­...kromě politiků, nevládních organizací..."ob­chodníci s teplou vodou", kteří na to jdou přes peníze. Ve stylu...Když nebudeš poslouchat - vezmu ti kapesné. Vyjadřovat se k migraci snad už ani nemá cenu, protože je celá diskuse převážně o vyšachování rozumu a zapojení nejnižších pudů. Ale vadí mi vynášení soudů tzv. "mediálním konzultantem". Počkal bych na vyjádření RRTV po ukončení analýzy. Bohužel až v září. Třeba ji zveřejní tentýž měsíc. NJN...Přece nebudou pracovat o prázdninách a ještě ke všemu má být zase horko. :-)
  Zaujalo mě pár poznatků. Pokud jsou jeho (autora článku) teorie pravdivé, tak je to s Digizone docela nahnuté, protože ztrácí nejen morální kredit (minimálně u mě), zveřejňováním zřejmě každého příspěvku, který se šéfovi objeví v redakčním mailu. Tento zřejmě v rámci "vyváženosti". Chtělo by to poradu a ujasnit si směřování webu.
  Za druhé...Otázka v dotazníku řešící minority. Není to náhodou didkriminační? Jak se to zjišťuje?