Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Další virtuál Tesco Mobile nabídne předplacený tarif a dostatek mobilních dat od zdar - můžeš nám sdělit prosím jaký je to op?

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 1. 6. 2013 9:26

  krakonoš (neregistrovaný) ---.idtnet.cz

  Já nenakupuji v žádných českých obchodech už rok a půl. Ekonomické výsledky jsou vysoce zajímavé, tedy pro mne. A za tři SIM karty od šedého opa jsem loni utratil 720 Kč za celý rok! (dvě telefonovací a jedna datová, vše bez jakéhokoli paušálu, telefonovací za 1Kč/min s tarifem 1+1 a vzájemným voláním zcela zdarma, datová s FUP 30 GB /měsíc za max. 300 Kč, podle kvanta stažených dat, čili 1 GB za 10 Kč a při 0 GB platba 0 Kč). Takže když se chce, tak to jde. Jenže ono se nechce a stát, místo aby hájil zájmy většiny občanů, sprostě nadržuje zlodějům.

 • 21. 5. 2013 14:43

  Kadlouš (neregistrovaný) ---.forpsi.net

  Když porovnám tesco.cz ,sk a com tak v Anglii se klienti mají nejlíp. Tady je vidět , pokud je silná ekonomika státu tak se od toho odvíjí i ceny. Nabídka Tesco+O2 je udělaná tak, aby nedošlo k odlivu zákazníků od O2. A darování 6Kč za dobití 300Kč , když na Slovensku je při dobití 5 éček dárek 5éček, tak to je výsměch. Je vidět, že čeští manažéři Tesca jsou hladoví a nestojí o zákazníky. Navrhuji, aby jsme my češi zahájili protestní akci, celý měsíc červen nebudeme v tescu nakupovat.