Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku David Grudl: Open source je komunismus a nefunguje. Ideální je ho nedělat od Lubos - On je také trošku problém v tom že...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 3. 8. 2018 12:25

  Lubos (neregistrovaný) 194.213.208.---

  On je také trošku problém v tom že Nette = David Grudl, David Grudl = Nette
  Tak jak se prezentuje David tak je vnímáno i Nette a upřimně koukněte se na Davidův Twitter, člověk se sice zasměje ale také nabude dojmu že David více času strávil po hospodách a ne vývojem Nette. Nebo snad Nette tahá Davida do hospod?

  Ne teď trošku vážně, určite by Nette prospělo aby se "od personalizovalo" od Davida a David měl svůj život a Nette svůj. To znamena i prezentovat a dělat reklamu Nette a ne Davidovi. Vzdyt se jen koukněte na titulek članku, o Nette v něm není ani zmínka ale při tom je to článek právě o něm.

  PS: Davidovi strašně fandím a byl bych velmi rád aby koruny které získá za Nette odpovídali jeho vloženému usili

 • 5. 8. 2018 20:44

  David Grudl

  Když se podíváš na GitHub, zjistíš, že jsem většinu času strávil u počítače komitováním do Nette. Je to veřejně dostupná informace. Dělat ze mě hospodského povaleče je ubohé, navíc ještě když to má být v reakci na to, že tě baví můj Twitter :-/

  (Téměř) Nikde na webu Nette nenajdeš mé jméno. Reklama a prezentace Nette není nijak spojena se mnou. O Nette dělají přednášky a školí jej různí lidé. Víc odosobnit to nedokážu.

  Tento článek je rozhovor se mnou, nikoliv s Nette.