Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Druhá řada kuchařské show Deník Dity P. Je Dita kráva? od anonym - Díky dobrému PR jsem si nemohl nevšimnout Dity...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 10. 4. 2016 8:38

  bez přezdívky

  Díky dobrému PR jsem si nemohl nevšimnout Dity P. Nejdřív jsem si myslel, že to bude pořad ve stylu deníčku nymfomanky, hm...Z monitoru na mě vykoukla ovšem plastic woman, kterou jsem podezříval, že je v přímém příbuzenském stavu s Klárou Vytiskovou, která si čerstvě vyseděla Anděla v porotě soutěže. No ale když otevřela ústa, tak jsem šel ještě více do kolen. Pokud tvůrci chtěli šokovat, tak se jim to minimálně v mém případě povedlo. Díky, ale vícekrát se na ní nepodívám. To se raději kouknu na ty dvě holky na Slovácích, které inovují tradiční jídla. Docela by mě zajímalo, na jakou cílovku míří. Ale díky tomuto spojení připomínajícímu "navoněný exkrement", bych podobnou show očekával na Nově.

 • 10. 4. 2016 11:45

  CCblue

  Nic bych k tématu nenapsal nebýt poznámky "Deník Dity P. vyvolává emoce". Ale ona opravdu u mě emoce nevyvolává. Nějak jsem to zahlídnul, pár desítek sekund to na mě působilo ... a nic. Naprosté prázdno, žádná emoce. Opravdu mi v mém životě nestojí tenhle pořad za jakékoliv hnutí mysli.
  A rozhodně bych k tomu nic nenapsal, nebýt té poznámky, která je dle mě zcela mylná. Opravdu, žádné emoce tenhle pořad nevyvolává.

 • 10. 4. 2016 6:37

  Caraiman

  Ne každý pořad je natočený pro mne. Takže ani pro autora textu. Divákem může být někdo jiný, hospodyně, motocyklový závodník, gymnazista... Kdyby se autor zamyslel nad tím, jakého diváka by si přála Dita, možná by pochopil, proč je Ditina kuchyně načančaná, proč má Dita špičkový účes, proč Dita obléká jednou krásné šaty, jednou pyžamo, proč Dita vypadá líp než modelka s žaludkem plným tampónků vaty, proč Dita mluví lidověji a proč Dita všechno patlá v designovém nádobí rukama...

  Deník Dity P. vyvolává emoce. A to je dobře. Venkoncem proto si ho všimnul i autor textu.