Hlavní navigace

Facebook umožní sledování bez přátelství, přichází Subscribe

Daniel Dočekal

Twitter byl malou konkurenci ke změně modelu, Google+ dokázal nemožné. Facebook zavádí „Subscribe“ knoflík, který umožní komukoliv odebírat statusy kohokoliv jiného. Tedy bez nutnosti stát se (oboustranně) přáteli To co bylo od samého počátku možné na Twitteru a je možné i na Google+ je (konečně) možné nově i na Facebooku – pokud chcete někoho sledovat, můžete – stačí použít Subscribe volbu na jeho profilu. A „přihlásit“ se k odběru jeho veřejných (to je důležité) statusů.

Twitter byl malou konkurenci ke změně modelu, Google+ dokázal nemožné. Facebook zavádí „Subscribe“ knoflík, který umožní komukoliv odebírat statusy kohokoliv jiného. Tedy bez nutnosti stát se (oboustranně) přáteli

To co bylo od samého počátku možné na Twitteru a je možné i na Google+ je (konečně) možné nově i na Facebooku – pokud chcete někoho sledovat, můžete – stačí použít Subscribe volbu na jeho profilu. A „přihlásit“ se k odběru jeho veřejných (to je důležité) statusů.

Introducing the Subscribe Button najdete možnost jako povolit Subscribe funkčnost pro svůj účet - jakkoliv budete nejspíše moci Subscribe pro svůj účet aktivovat, na vašem účtu se možná SUBSCRIBE tlačítko prozatím neobjeví, Facebook novinky nasazuje postupně a je potřeba mít trpělivost.

Duležité upozornění – lidé co budou sledovat váš profil na Facebooku pomocí Subscribe mohou vidět pouze statusy, které zveřejníte jako VEŘEJNÉ (Public). O důvod více naučit se lépe používat cílení statusů na Facebooku.

Našli jste v článku chybu?
15. 9. 2011 16:50
Caster (neregistrovaný)

Na diskuse ke clankum na webech chodi jen dva druhy lidi. Jedni, kteri diskutuji k veci, a druzi, kteri kazdou diskusi vyuziji ke zbytecnym a trapnym nesouvisejicim vypadum. Kazdy at se rozhodne kam patri.

15. 9. 2011 20:29

Napsal jste to hezky! Mimochodem, jsem rád, že se Facebook začal pomalu hýbat. Spuštění pluska mu skutečně prospělo.