Hlavní navigace

Flix TV rozšiřuje balíček Dobrá TV o další dva kanály v HD

9. 3. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Flix TV
Od zítřka, tedy od 10. března 2016, vylepšuje nová satelitní platforma základní nabídku. Nyní v ní najdete dalších pět stanic, z toho dvě ve vysokém rozlišení.

Pro zákazníky je příjemný už jen fakt, že navýšení se děje beze změny ceny. Při uvedení služby na počátku měsíce bylo v základu zvaném Dobrá TV za 299 Kč k dispozici 57 stanic, z toho 15 v HD. Po navýšení se balíček rozšiřuje na 61 kanálů, z toho 17 ve vysokém rozlišení (HD).

Rozšíření představuje pět dokumentárních kanálů: Discovery HD Showcase, Discovery World, National Geographic Wild, Travel Channel HD a Viasat History.

K TÉMATU: Satelitní operátor Flix TV odstartuje v březnu. Nova Sport 2 bude už v základu

Startuje nová satelitní platforma Flix TV. Je přehledná a srozumitelná

Částečně se díky tomu mění i nabídka druhého z balíčků. Lepší TV tak nyní obsahuje celkem 81 programů (Dobrá TV + 20 stanic navíc), z toho 23 v HD kvalitě za nezměněnou cenu 399 Kč/měsíčně. Dříve to bylo 82 stanic, tedy Dobrá TV + 25 programů navíc.

Nabídka jediných dvou doplňkových balíčků, HBO MaxPak (279 Kč/měsíčně) a „Aktivního balíčku pro dospělé a milovníky sportu“ (199 Kč/měsíčně) zůstává beze změn.

Flix TV je soukromý poskytovatel služeb satelitní televize, který vstoupil na český trh v březnu roku 2016. Vysílá prostřednictvím družice Eutelsat 16A na pozici 16 stupňů východně, která šíří signál pro více než 12 milionů domácností po celé Evropě.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.