Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Fotbalové satelitní šílenství od Karel Cibulka - Mno,digitální vysílání na Domažlicku nepokryje vysílání z městského...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 22. 6. 2008 0:52

  Karel Cibulka
  Mno,digitální vysílání na Domažlicku nepokryje vysílání z městského vysílače ze z Plzně u chotíkova,přesně ten městský pokrývač a tak se lidé vynechali spásný DVB-T na domažlicku a vrhli se na satelit,mno se nedivim a to "ODKLÁDÁ" zavádění DVB-T jakkoli se nelíbí penetrace nebo souběh než se ukončí analog na minimálně 3 měsíce,což je absurdní,já bych minimální dobu nastavil na 14 dní a hotovo,jenže diváky nepřijetí TPP od mazáků analogových komerčních NEZAJÍMÁ,a tak když jim nikdo NEnastartuje jeho regionální hlavní vysílač s dostatečným výkonem minimálně jako u analogu,tak absolutně NEbude zájem o DVB-T,ostatně kdo by měl o něj zájem když se neví jak dlouho DVB-T poběží?,možná záleží na komerčním rebelu Nově TV a jejím razantním nástupu prosazované HDTV s MPEG-4 a to DVB-S2 nebo pozemně DVB-S2,ale tady bych nešel cestou HD pozemní cestou,nemáme dost volných frekvencí pro DVB-T díky rebelům z Novy a Primy.
 • 22. 6. 2008 16:51

  Steve
  Já myslel, že mají Domažličtí svůj analogový vysílač Primy někde nad městem. Já bych chytal (měl) Dylen' krásně, jenže díky otočené anténě na Domažlice, (zády k Dyleni) tak z Dyleně příjem nic moc. Na ten fotbal to zrnění a kroucení obrazu vůbec nijak moc nevadilo. Nechte laskavě radši ten MPEG-4 ještě chvilku spát, ano?
 • 22. 6. 2008 18:14

  Karel Cibulka
  Já si myslím že Nova si s tím HD vycukala finančně a teď čeká kdo příjde s HD programem jako první a podle zájmu se přidá,toť vše a nic je neodradí a tak čekáme na Zájem. . .