Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Gabriel Kalapoš (PayU): V e-komerci se v Česku protočilo 60 miliard od AAA - ... a zaradi se mezi bambilion dalsich eshopu,...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 3. 11. 2012 12:39

  AAA (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  ... a zaradi se mezi bambilion dalsich eshopu, o ktere nikdo nezavadi, protoze je proste nenajde ... pokud se nechce prohrabavat nekde desatou strankou vysledku na googlu.

 • 3. 11. 2012 20:54

  AAA (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  To jiste muze, ovsem to ze nebude neschopak a splaca si nejaky shop zadarmo v nejakem free redakcnim systemu, to mu toho jeste moc nezarucuje.

 • 4. 11. 2012 9:46

  Desmos (neregistrovaný) ---.29.broadband11.iol.cz

  Proč splácá protože použije free systém? Je to jen o schopnosti každého. Před časem jsem tuto otázku řešil, protože jsem měl placený shop a docela mne prudilo utrácet peníze za stavebnici kde bych za každé vylepšení musel ještě tvrdě připlácet a tak jsem se odhodlal jít do free shopu. Po delším zkoumání jsem se rozhodl pro Prestashop a vůbec nelituji. Jednak jsem se musel trochu posunout vnitřně, abych si nainstaloval a nastavil sám, a druhak, shop je kupodivu funkčně lepší než ten původní tvrdě placený. A není problém si i dokoupit moduly či nechat udělat vlastní šablonu. Vývoj Presty jde stále kupředu, má obrovskou komunitu a když je problém, vždy se najdou guruové kteří pomohou. V nájmu jsem byl závislý na adminech systému a byl jsem svým způsobem rukojmí poskytovatele který měl navíc k dispozici i moje data.
  No a co je i důležité, po prolomení pochybností o správné volbě se pouštím do dalšího projektu. Domény i vhodný hosting jsou za pakatel a není to pro mne prakticky žádné riziko jako dříve, když jsem již přesně věděl kolik utratím a nevěděl kolik vydělám. Takto, i kdyby projekt nevyšel, nic mne nestojí a zůstanou mi zkušenosti a posunu se technologicky zase o něco výše.

 • 2. 11. 2012 20:12

  ph (neregistrovaný) ---.nsys.cz

  Já jsem kvůli tomu svinstvu zrušil svou registraci na Aukru a odešel jsem. A divím se že tam ještě někteří zoufalci zůstávají. Prodávat co už nepotřebuju se dá i jinde a kdo si z Aukra dělá svůj e-shop je neschopák prvního stupně, protože není asi schopný zřídit si vlastní shop a to ani když jej lze snadno udělat zadarmo s využitím některého z mnoha free redakčních systémů!

 • 3. 11. 2012 15:45

  Desmo (neregistrovaný) ---.29.broadband11.iol.cz

  A proč by neměl jít svou cestou? na Aukru je také bambilion shopu o ničem, samozřejmě i ty které fungují. Mají to ovšem jen jako doplněk ke svému vlastnímu shopu. Sám dám občas na Aukro něco zajímavého ze svého sortimentu, ale jen proto, abych upozornil zájemce o můj obor, že existuji. Znám ovšem lepší způsoby pro propagaci než Aukro, tento je jen jeden z mnoha.
  Ostatně, Aukro je jen takový konglomerát o všem a o ničem. Je to i rejdiště podvodníků a ráj šedé ekonomiky. Občas nakupuji a vyhledávám na Ebay, ne že by tam bylo vše také košer, je to ale úplně jiná liga. Být český Ebay, klidně si tam shop založím i s jejich Paypal.

 • 4. 11. 2012 21:58

  ph (neregistrovaný) ---.nsys.cz

  SEO Vás asi nechalo absolutně nepolíbeného že.