Hlavní navigace

Internetová televize Stream.cz pronikla do televizorů Samsung

10. 11. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Podle nedávného vyjádření Dušana Gajdošíka, specialisty video služeb společnosti Seznam.cz, by se měla působnost internetové televize na chytrých zařízeních nadále rozšiřovat.

Jihokorejská společnost Samsung je první v České republice, která v rámci svých chytrých televizorů nabízí aplikaci zprostředkující vysílání internetové televize Stream.cz. V aplikaci Stream.cz, která je dostupná pro chytré televizory Samsung vyrobené od roku 2012, si tak diváci mohou vybrat oblíbené pořady jako například Jídlo s.r.o. s Romanem Vaňkem, Kancelář Blaník nebo Kazmovu One Man Show. Sledovanost videí Stream.cz na internetu se pohybuje v desítkách milionů zhlédnutí, proto jsme se rozhodli zařadit jejich pořady do našich televizorů Smart TV, konstatoval Pavel Mizera ze Samsungu.

ICTZ23

K TÉMATU: Internetová televize Stream.cz chce rozšířit působnost na chytrých zařízeních

Podle nedávného vyjádření Dušana Gajdošíka, specialisty video služeb společnosti Seznam.cz, by se měla působnost internetové televize na chytrých zařízeních nadále rozšiřovat. Právě v nich vidí provozovatel služby velký potenciál. Co se Stream.cz týká, zhruba 10 % všech přístupů je dnes přes mobil nebo z tabletu. Co se týká pohádek, u nich máme mobilní přehrání na více než 50 % zařízeních, konstatoval Gajdošík na nedávno konané konferenci pořádané serverem Mediář. V současné době žije tato internetová televize především z video reklamy, která ji dělá 80 % všech příjmů.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.