Hlavní navigace

Internetová verze Reflexu bude stát 50 korun na týden

Redakce

Už na konci loňského roku se v médiích objevily informace, že vydavatelství Ringier hodlá zpoplatnit online verzi týdeníku Reflex. Šéf internetové divize českého Ringieru, Ivan Hamšík, tento krok tehdy zdůvodňoval tím, že příjmy z inzerce na Internetu nejsou takové, aby vydavatelství uživily. Podle našich informací bude od 1. dubna většina obsahu elektronické verze Reflexu přístupná pouze po zaplacení předplatného. To by mělo přijít na 50 korun týdně, přičem tištěný i internetový Reflex by měly…

Už na konci loňského roku se v médiích objevily informace, že vydavatelství Ringier hodlá zpoplatnit online verzi týdeníku Reflex. Šéf internetové divize českého Ringieru, Ivan Hamšík, tento krok tehdy zdůvodňoval tím, že příjmy z inzerce na Internetu nejsou takové, aby vydavatelství uživily.

Podle našich informací bude od 1. dubna většina obsahu elektronické verze Reflexu přístupná pouze po zaplacení předplatného. To by mělo přijít na 50 korun týdně, přičem tištěný i internetový Reflex by měly být k dispozici ve stejný den.

Našli jste v článku chybu?
4. 3. 2010 14:44
K10 (neregistrovaný)
Tak 50 Kč týdně, hmm... Předplatné tištěné verze je ročně 1632 Kč, tedy týdně necelých 32 Kč - a při tom je nutno platit papír, tisk a distribuci, což u elektronické verze odpadá. Tedy trochu nepoměr, že? V tom případě si může pan Ringier s celým Reflexem... však vy víte, co.
4. 3. 2010 14:37
Požitkář (neregistrovaný)
Myslím, že pokud k tomu nenabídnou nic navíc, tak je ta cena minimálně přestřelená až drzá. Nebo se chtějí rychle zbavit internetové divize s tím, že to stejně nikdo nečte. Hlavně ale ať každého upozorní na to, že je tato služba placená. Internetové vyhledávače jsou zaplevelené odkazy, které se tváří, že o daném problému nebo tématu něco vědí a člověk se dozví o potřebě předplatného až v momentě, kdy klikne na odkaz.