Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku IOL vám dá doménu, nebude však vaše! od px - A co takovej crolink.cz kdyz zacal. To bylo...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 19. 7. 2001 15:40

  px (neregistrovaný)
  A co takovej crolink.cz kdyz zacal. To bylo uplne to samy. Dame vam domenu zadarmo ... a pak nekde zahrabany ve smlouve bylo, ze je to jen kdyz budete mi nejakou super navstevnost. A domena vam taky nepatrila. Uplne to samy jako ted, akorat bez upozorneni predem (nejak vyrazne) - spis naopak - jen smlouva bilym malym Timesem na cernem pozadi - to se fakt PRISERNE cte. A kdo to precet, pochopil, ze nejde o nic jineho, nez ze chteji abyste si pres ne zaregistrovali domenu, vybudovali na ni vysokou navstevnost a .. a dal si to jiste domysli kazdy sam. Me uz to pak prestalo zajimat.
  Tohle z toho co jsem zde pochopil IOL nedela - upozorni na to, a jak tu nekdo napsal, muze se to brat jako jakasi "dotace".
  A psali jste tu kdysi o crolinku? Myslim, ze ne.

  No nic. Clanek i prispevek o ho*inku.
 • 19. 7. 2001 16:47

  Michal Kubeček (neregistrovaný)
  Drobný rozdíl. O existenci crolink.cz jsem zatím slyšel jednou, a to dnes od vás. O IOL ví téměř každý a (jak patrno z této diskuse) téměř každý (kromě nás fanatiků, kdo si odmítáme špinit ruce s ČTc v jakékoli podobě) se také domnívá, že jakožto velký provider je to také provider seriózní. A právě tuto iluzi se článek pokusil nabourat.