Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku IOL vám dá doménu, nebude však vaše! od J. Kohout - Ja myslim, ze je normalni se v mediu...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 19. 7. 2001 19:30

  J. Kohout (neregistrovaný)
  Ja myslim, ze je normalni se v mediu (v tomto pripade na Lupe) docist, ze autor na neco upozornuje. Treba na neco, z ceho nakonec vazny problem ani nevznikne, ale mohl by.
  Mimochodem z vlastni zkusenosti i z reakci v diskuzi bych si tipnul, ze obchodni postup zvoleny IOL je mozna relativne neskodny v rukach IOL, ale obecne muze predstavovat celkem realne ohrozeni. Protoze "vyprostit svou domenu ze sparu IOL" asi skutecne bude mozne, a za regulernich podminek, ale v pripade jinych provozovatelu stranek/domen bych na prilis hladky zpusob rozchodu nesazel.
  A z tohoto pohledu se mi zda byt tento clanek K. Chvalovskeho docela uzitecny, i kdyz si nemyslim, ze by mel vyhrat nejakou novinarskou cenu.
 • 20. 7. 2001 6:29

  Martin Beneš (neregistrovaný)
  Řekl bych, že konečně rozumný názor. To, že se má na jisté riziko upozornit až když dojde k nějaké nepříjemnosti je dosti zvrácená logika a já tento článek vnímám především jako upozornění na případné možné problémy. Domnívám se, že zatímco v cenách konkurence funguje, tak v obsahu smluv a podmínek to již tak slavné není, takže styl "když se ti tohle nelíbí, tak běž jinam" je někdy velmi těžko realizovatelný.
 • 20. 7. 2001 9:17

  Martin (neregistrovaný)
  Myslim, ze nemate tak docela pravdu. Ten clanek totiz nevyznel prilis jako varovani pred temito praktikami (stale ovsem trvam na tom, ze clovek ma cist co podepisuje a pokud tomu nerozumi, tak nepodepisovat, pokud to udela, tak dulsedky at si nese sam). Kdyby se jednalo o upozorneni, psal by p. Chvalovsky, ze ISP toto pouzivaji. Pan Chvalovsky se vsak valnou vetsinu clanku zaobiral pouze IOL. A to uz neni upozorneni ale cilene poskozovani. Je mi ovsem jasne, ze ortodoxni odpurci CT toto nikdy nepochpi ani se nebudou snazit, tak jako ortdoxni Linuxar nikdy neuzna, ze by Win platforma mohla prinaset neco pozitivniho.